O mnie

Hej! Miło Cię widzieć

 

Nazywam się Katarzyna KoćwinJestem uśmiechniętym, pozytywnie nastawionym do życia dietetykiem klinicznym dzielącym swoją pasję ze studiami.  Studia licencjackie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoją wiedzę pogłębiam uczestnicząc w konferencjach naukowych, oraz wielu szkoleniach. Na co dzień miłośniczka zdrowej kuchni. O czym wielokrotnie będziecie mieli okazję się przekonać śledząc moje wyczyny.Na pewno znajdziecie tutaj mnóstwo FIT (jak przystało na dietetyka) przepisów.[Tych mniej zdrowych pewnie też]  😆  Uwielbiająca aktywność fizyczną, która ładuje baterię endorfinami biegając, chodząc na siłownię oraz weekendami ćwicząc ze znaną wszystkim Ewką. Zmotywowana do prowadzenia healthy lifestyle na co dzień. Na swoim blogu chciałabym zmotywować Cię do walki o lepszą wersję samego siebie i udowodnić Ci, że się da. Wskazówki dietetyczne, zdrowe przepisy, które tutaj znajdziesz na pewno pomogą Ci w prowadzeniu zdrowego stylu życia i czerpania radości ze zdrowia, dobrego samopoczucia, a w konsekwencji z pięknej sylwetki. Motywacja? Być może jest to to czego potrzebujesz. Zostań ze mną na dłużej, a pokażę Ci jak nie zwariować w Fit Świecie i uzyskać to czego pragniesz. Zapraszam Cię do śledzenia moich poczynań na blogu i dzielenia się ze mną endorfinami.

 

Administratorem Twoich danych jest DietByKate Katarzyna Koćwin z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 5, 97-561 Ładzice, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP: 772-241-65-58, REGON: 381066104. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: dietbykate@gmail.com. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem ul. Wyzwolenia 5, 97-561 Ładzice.

 

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach:
– wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy,
– marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu,
– finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego,
– obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego,
– prowadzenia procesów reklamacyjnych.

 

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta w naszej siedzibie bądź biurze przy ul. Wyzwolenia 5, 97-561 Ładzice lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: dietbykate@gmail.com. Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez DietByKate Katarzyna Koćwin w ramach zawieranych z Tobą umów.