moja_grafika

O mnie

Zastanawiasz się, jak schudnąć? Zależy Ci na skutecznej i rozsądnej diecie, która zatroszczy się również o Twoje zdrowie i samopoczucie?

Pokażę Ci, że zdrowy styl życia nie jest nudny ani trudny!

Nazywam się Katarzyna Koćwin i jestem dietetykiem klinicznym z Łodzi, który udziela porad również przez Internet. Wykształcenie dietetyka klinicznego zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuję się w insulinooporności, chorobach tarczycy oraz zaburzeniach hormonalnych. Od tej pory uczę, jak poprzez zmianę nawyków, osiągać trwałe efekty, cieszyć się dobrym zdrowiem i z radością patrzeć w lustro. Obecnie szkolę się z zakresu psychodietetyki i zaburzeń hormonalnych.

Za pomocą autorskiego e-booka, artykułów na moim blogu oraz postów w mediach społecznościowych przekazuję wiedzę w prosty, oraz zrozumiały sposób. Za darmo dzielę się z Tobą radami, dzięki którym możesz samodzielnie uczyć się zdrowego stylu życia i cieszyć się jedzeniem!

W trosce o Twoje dobro zależy mi na tym, żebyś nie tylko uzyskał wymarzoną sylwetkę, ale przede wszystkim poprawił zdrowie i samopoczucie. Przygotowałam więc dla Ciebie indywidualną opiekę, która wskaże Ci drogę i odpowie na pytanie: „Jak schudnąć?”, „Jak dbać o zdrowie?” i „Jak cieszyć się odchudzaniem?”.

Możemy zacząć naszą wspólną drogę już teraz. Co Ty na to?

grafika_o_mnie
grafika_ozdobnik