fbpx

METAMORFOZY PODOPIECZNYCH

Bożena

-10kg

– 10 kg od marca. Być może nie jest to utrata jak na taki czas bardzo duża, ale zależało nam przede wszystkim na zniesieniu dokuczliwych objawów towarzyszących DNIE MOCZANOWEJ!!
I UDAŁO SIĘ! Mamy sukces <3 
Dieta ubogopurynowa zrobiła swoje :))
Jestem przeszczęśliwa i dumna z Pani Bożenki, która dzielnie trzymała się zaleceń tym samym poprawiając swój stan zdrowia, dodatkowo tracąc kilogramy J)

Poniżej słowa, które otrzymałam od Pani Bożenki (bez edycji). Przeczytajcie sami: 

“Nasza współpraca rozpoczęła się przez moją córkę, która znalazła do Ciebie stronę i się z Tobą skontakowała to było marcu tego roku. Problem polegał na tym, że choruję na dnę moczanową. Podjęłaś się ułożyć jadłospis z jednostką chorobową, za co jestem Ci bardzo wdzięczna. Początki były trudne bo paluch nie przestawał boleć(pierwszy miesiąc). Tak dokładnie to już nie pamiętam kiedy przestał mnie boleć, ale myślę że w drugim miesiącu ból na tyle ustąpił, że za bardzo nie zwracałam uwagi czy boli czy nie. Potem to już tylko satysfakcja, że ból ustąpił i kilogramy spadają. To, że chudłam i czułam się dobrze to Twoja zasługa oczywiście moja też bo się stosowałam do Twoich zaleceń. Nie ćwiczyłam, nie biegałam , a pomimo to straciłam na wadze około 10 kg. Efekt jest widoczny bo i Rodzina i znajomi pytają schudłaś? “

Poznaj inne historie:

Chcesz osiągnąć taką przemianę
jak
Bożena?